Overall
Home
Away
III Liga - Group II
Division 2
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
Group 2
1
Radunia Stezyca
21
18
1
2
69:12
57
55
2
OKS Swit Skolwin Szczecin
21
15
5
1
46:12
34
50
3
Polonia Sroda Wielkopolska
21
14
5
2
47:20
27
47
4
Elana Torun
21
10
6
5
41:20
21
36
5
Kp Starogard Gdansk
21
11
3
7
29:29
0
36
6
GKS Przodkowo
21
10
5
6
36:23
13
35
7
SKS Baltyk Gdynia
21
9
7
5
31:21
10
34
8
Pogon II Szczecin
21
10
4
7
48:39
9
34
9
MKP Kotwica Kolobrzeg
21
8
8
5
32:24
8
32
10
Sokol Kleczew
21
9
3
9
33:32
1
30
11
JKS Jarota Jarocin
21
8
5
8
43:33
10
29
12
Baltyk Koszalin
21
8
5
8
42:36
6
29
13
MLKS Unia Janikowo
21
8
5
8
32:38
-6
29
14
MKS Nielba Wagrowiec
21
7
5
9
39:37
2
26
15
KS Pomorzanin Torun
21
6
8
7
20:22
-2
26
16
Sks Unia Swarzedz
21
7
4
10
31:25
6
25
17
Gwardia Koszalin
21
7
4
10
26:33
-7
25
18
MKS Flota Swinoujscie
21
6
7
8
24:35
-11
25
19
Gryf Wejherowo
21
6
3
12
31:49
-18
21
20
Chemik Police
21
2
3
16
10:63
-53
9
21
Gornik Konin
21
2
2
17
14:54
-40
8
22
KS Mieszko Gniezno
21
0
2
19
9:76
-67
2
Group 2, Promotion Round
1
Radunia Stezyca
35
28
3
4
115:24
91
87
2
OKS Swit Skolwin Szczecin
35
25
6
4
75:28
47
81
3
Polonia Sroda Wielkopolska
35
23
7
5
76:31
45
76
4
Kp Starogard Gdansk
35
19
4
12
48:46
2
61
5
Elana Torun
35
15
11
9
59:33
26
56
6
SKS Baltyk Gdynia
35
13
8
14
43:52
-9
47
7
GKS Przodkowo
35
11
7
17
42:66
-24
40
8
Pogon II Szczecin
35
11
6
18
61:68
-7
39
Group 2, Relegation Round
1
MKP Kotwica Kolobrzeg
34
16
10
8
59:40
19
58
2
Sokol Kleczew
34
17
6
11
63:45
18
57
3
MLKS Unia Janikowo
34
15
9
10
54:53
1
54
4
JKS Jarota Jarocin
34
14
7
13
68:49
19
49
5
Baltyk Koszalin
34
13
9
12
63:56
7
48
6
MKS Nielba Wagrowiec
34
13
8
13
74:59
15
47
7
MKS Flota Swinoujscie
34
12
11
11
48:55
-7
47
8
KS Pomorzanin Torun
34
11
10
13
39:40
-1
43
9
Sks Unia Swarzedz
34
11
8
15
51:44
7
41
10
Gwardia Koszalin
34
11
7
16
42:52
-10
40
11
Gryf Wejherowo
34
10
6
18
45:64
-19
36
12
Gornik Konin
34
7
5
22
32:76
-44
26
13
Chemik Police
34
4
6
24
28:96
-68
18
14
KS Mieszko Gniezno
34
0
4
30
15:123
-108
4
Group 2
1
Radunia Stezyca
11
10
0
1
42:6
36
30
2
OKS Swit Skolwin Szczecin
11
7
4
0
22:4
18
25
4
Polonia Sroda Wielkopolska
11
5
4
2
19:16
3
19
10
Elana Torun
10
4
3
3
19:10
9
15
5
Kp Starogard Gdansk
11
6
0
5
17:19
-2
18
12
GKS Przodkowo
11
4
2
5
16:13
3
14
6
SKS Baltyk Gdynia
10
4
5
1
18:5
13
17
3
Pogon II Szczecin
9
6
1
2
25:19
6
19
13
MKP Kotwica Kolobrzeg
11
3
5
3
16:16
0
14
19
Sokol Kleczew
10
2
2
6
9:19
-10
8
14
JKS Jarota Jarocin
10
3
4
3
14:15
-1
13
11
Baltyk Koszalin
10
5
0
5
27:22
5
15
8
MLKS Unia Janikowo
10
5
2
3
15:13
2
17
16
MKS Nielba Wagrowiec
11
3
2
6
18:22
-4
11
7
KS Pomorzanin Torun
11
4
5
2
11:8
3
17
9
Sks Unia Swarzedz
11
5
1
5
16:13
3
16
17
Gwardia Koszalin
11
3
2
6
12:19
-7
11
15
MKS Flota Swinoujscie
11
3
3
5
15:19
-4
12
18
Gryf Wejherowo
11
3
1
7
18:25
-7
10
20
Chemik Police
10
1
1
8
5:23
-18
4
22
Gornik Konin
10
0
1
9
6:29
-23
1
21
KS Mieszko Gniezno
10
0
2
8
4:34
-30
2
Group 2, Promotion Round
1
Radunia Stezyca
18
15
1
2
63:10
53
46
2
OKS Swit Skolwin Szczecin
18
13
4
1
41:11
30
43
3
Polonia Sroda Wielkopolska
18
10
5
3
35:19
16
35
4
Kp Starogard Gdansk
18
9
1
8
26:31
-5
28
5
Elana Torun
17
7
5
5
27:13
14
26
6
SKS Baltyk Gdynia
17
7
5
5
27:20
7
26
8
GKS Przodkowo
18
4
4
10
18:34
-16
16
7
Pogon II Szczecin
16
7
2
7
33:34
-1
23
Group 2, Relegation Round
2
MKP Kotwica Kolobrzeg
17
7
6
4
29:23
6
27
7
Sokol Kleczew
17
6
4
7
25:26
-1
22
1
MLKS Unia Janikowo
17
9
5
3
31:19
12
32
4
JKS Jarota Jarocin
17
7
5
5
28:22
6
26
5
Baltyk Koszalin
17
8
2
7
39:34
5
26
6
MKS Nielba Wagrowiec
17
7
2
8
36:29
7
23
10
MKS Flota Swinoujscie
17
5
5
7
23:28
-5
20
3
KS Pomorzanin Torun
17
7
6
4
19:15
4
27
8
Sks Unia Swarzedz
17
6
3
8
25:23
2
21
11
Gwardia Koszalin
17
4
4
9
19:30
-11
16
9
Gryf Wejherowo
17
6
2
9
25:30
-5
20
12
Gornik Konin
17
2
3
12
18:45
-27
9
13
Chemik Police
17
2
1
14
13:45
-32
7
14
KS Mieszko Gniezno
17
0
4
13
8:51
-43
4
Group 2
2
Radunia Stezyca
10
8
1
1
27:6
21
25
3
OKS Swit Skolwin Szczecin
10
8
1
1
24:8
16
25
1
Polonia Sroda Wielkopolska
10
9
1
0
28:4
24
28
5
Elana Torun
11
6
3
2
22:10
12
21
8
Kp Starogard Gdansk
10
5
3
2
12:10
2
18
6
GKS Przodkowo
10
6
3
1
20:10
10
21
9
SKS Baltyk Gdynia
11
5
2
4
13:16
-3
17
12
Pogon II Szczecin
12
4
3
5
23:20
3
15
7
MKP Kotwica Kolobrzeg
10
5
3
2
16:8
8
18
4
Sokol Kleczew
11
7
1
3
24:13
11
22
10
JKS Jarota Jarocin
11
5
1
5
29:18
11
16
13
Baltyk Koszalin
11
3
5
3
15:14
1
14
16
MLKS Unia Janikowo
11
3
3
5
17:25
-8
12
11
MKS Nielba Wagrowiec
10
4
3
3
21:15
6
15
19
KS Pomorzanin Torun
10
2
3
5
9:14
-5
9
18
Sks Unia Swarzedz
10
2
3
5
15:12
3
9
14
Gwardia Koszalin
10
4
2
4
14:14
0
14
15
MKS Flota Swinoujscie
10
3
4
3
9:16
-7
13
17
Gryf Wejherowo
10
3
2
5
13:24
-11
11
21
Chemik Police
11
1
2
8
5:40
-35
5
20
Gornik Konin
11
2
1
8
8:25
-17
7
22
KS Mieszko Gniezno
11
0
0
11
5:42
-37
0
Group 2, Promotion Round
1
Radunia Stezyca
17
13
2
2
52:14
38
41
3
OKS Swit Skolwin Szczecin
17
12
2
3
34:17
17
38
2
Polonia Sroda Wielkopolska
17
13
2
2
41:12
29
41
4
Kp Starogard Gdansk
17
10
3
4
22:15
7
33
5
Elana Torun
18
8
6
4
32:20
12
30
7
SKS Baltyk Gdynia
18
6
3
9
16:32
-16
21
6
GKS Przodkowo
17
7
3
7
24:32
-8
24
8
Pogon II Szczecin
19
4
4
11
28:34
-6
16
Group 2, Relegation Round
2
MKP Kotwica Kolobrzeg
17
9
4
4
30:17
13
31
1
Sokol Kleczew
17
11
2
4
38:19
19
35
8
MLKS Unia Janikowo
17
6
4
7
23:34
-11
22
6
JKS Jarota Jarocin
17
7
2
8
40:27
13
23
7
Baltyk Koszalin
17
5
7
5
24:22
2
22
4
MKS Nielba Wagrowiec
17
6
6
5
38:30
8
24
3
MKS Flota Swinoujscie
17
7
6
4
25:27
-2
27
11
KS Pomorzanin Torun
17
4
4
9
20:25
-5
16
9
Sks Unia Swarzedz
17
5
5
7
26:21
5
20
5
Gwardia Koszalin
17
7
3
7
23:22
1
24
12
Gryf Wejherowo
17
4
4
9
20:34
-14
16
10
Gornik Konin
17
5
2
10
14:31
-17
17
13
Chemik Police
17
2
5
10
15:51
-36
11
14
KS Mieszko Gniezno
17
0
0
17
7:72
-65
0